Кожній юридичній особі або фізичній особі-підприємцю необхідно мати впевненість, що бізнес надійно захищений у правовому полі як від дій контрагентів, так і внаслідок діяльності контролюючих органів держави. Але не кожна компанія, особа має змогу утримувати в штаті дійсно професійного юриста або спеціаліста у конкретній галузі права, потреба у використанні якого виникла саме зараз. Також, не кожен, навіть грамотний юрист, має змогу охопити всі сфери права, бути психологічно стійким у судових процесах або при проведенні перевірок.

Співпраця з адвокатським об'єднанням “A.G. Partners” дозволить Вам отримувати якісні юридичні послуги від цілого переліку високопрофесійних спеціалістів. Всі співробітники об'єднання “A.G. Partners”, що безпосередньо представляють інтереси клієнта та відповідають за результат, без виключення є адвокатами. Високий професійний рівень надання послуг з супроводження бізнесу дозволяє учасникам бізнесу завжди бути впевненими в юридичній захищеності власних матеріальних та нематеріальних інвестицій у підприємницьку діяльність.

Правовий супровід бізнесу, зокрема, але не виключно, полягає у наступному: забезпечення постійного захисту з усіх питань підприємницької діяльності; юридичний супровід податкових та інших перевірок, а також супровід у відносинах з контролюючими органами; розробка договорів та інших офіційних документів; консультації з різних юридичних питань у зручній формі для клієнта; правова експертиза документів, наданих клієнтом на відповідність законодавству та забезпечення інтересів клієнта; участь у ділових переговорах; представлення інтересів клієнта в органах державної влади та органах місцевого самоврядування. Судове представництво та досудова підготовка в залежності від домовленості може здійснюватись як в рамках правового супроводу, абонентського обслуговування, так і за окремою домовленістю сторін.

Обслуговування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців здійснюється у дотриманням принципів конфіденційності, неприпустимості розголошення будь-якої інформації щодо діяльності клієнта. Перевага суто адвокатського складу адвокатського об'єднання “A.G. Partners” полягає у тому, що жоден адвокат не може бути допитаний в якості свідка про обставини, які стали йому відомі у зв’язку із наданням послуг.

Під час переговорів щодо обслуговування бізнесу ми розробимо для Вас індивідуальну ділову пропозицію, що у повній мірі відповідатиме Вашим потребам, а всі деталі домовленості, такі як графік, терміни, порядок надання послуг, будуть зафіксовані у договорі.