Пропонуючи послуги із залучення коштів, видачі кредитів або розрахунково-касового обслуговування фінансові установи та їх клієнти сподіваються на взаємовигідну співпрацю та виконання сторонами своїх зобов’язань, але, на жаль, ні авторитет та репутація фінансової установи, банку, ні характер відносин(кредитні, депозитні) не можуть гарантувати повного захисту Ваших прав та інтересів.

З великого розмаїття причин: поганий стан ринку фінансів, шахрайські дії власників та керівництва, введення тимчасової адміністрації, - Ви можете зіткнулися з проблемою невиплати власних коштів як з депозитного, так і поточного рахунку. Якщо сума коштів, які зберігалися на підставі депозитного договору, не перевищує суму, що гарантована в Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, особа має просто вчасно та правильно заповнити та подати необхідні документи. Адвокати об'єднання “A.G. Partners” допоможуть у реалізації цієї нескладної процедури.

При виникненні проблем у банку більш стресовою ситуація є у юридичних осіб або фізичних осіб, що розмістили свої вклади у банківському золоті, тобто у осіб чиї матеріальні цінності не гарантовані. В таких випадках наші адвокати не тільки виконають формальні дії з приводу внесення особи до списку кредиторів, а й у судовому порядку захистять інтереси клієнта, які постійно будуть порушуватись керівництвом банку, та застосують норми діючого на час виникнення права та законодавчі недоліки для максимально сприятливого для клієнта вирішення спору.

            Спори між фінансовою установою та клієнтом можуть виникати з приводу залучення коштів та з приводу претензій на підставі кредитних договорів. Типові порушення банками справ позичальників відомі майже всім: невиконання Постанов Правління НБУ щодо інформування споживача про кінцеву вартість кредиту, приховані платежі, комісії та загальні умови кредитування, безпідставне нарахування відсотків за кредитом, відмова видати довідку про повне виконання зобов’язань по кредитному договору, зловживання правами наданими договором іпотеки або іпотечним застереженням, незаконна реалізація предмету іпотеки, відібрання транспортного засобу без відповідного рішення суду. Адвокати об'єднання “A.G. Partners” мають значний обсяг успішної судової практики проти найбільших банківських установ України.

            Передача банками Вашого боргу так званим “колекторам” є прогнозованої дією банків. Проблема “колекторів” вирішується шляхом ініціювання відкриття кримінального провадження та судового позову про відшкодування шкоди.

У будь-якому форматі відносин з банком необхідно усвідомлювати, що банк має психологічну перевагу та трудові ресурси для ведення судових процесів, а особа без фахової підготовки ризикує програти судовий спір навіть з суто формальних підстав. Таким чином, щоб бути переможцем у суперечці з банком Вам необхідний адвокат, що професійно захистить Ваші інтереси.