У сучасному цивілізованому світі немає жодного аспекту життя яке б не мало свого правового регулювання. Сімейні відносини з їх приватним, особистим характером також можуть стати приводом звернення до спеціаліста у галузі сімейного права.я

Адвокатське об'єднання “A.G. Partners” надасть кращий правових захист у сімейних спорах та якісно представлятиме Вас при досудовому врегулюванні та суді у справах про розлучення, поділ майна подружжя, позбавлення батьківських прав, визнання шлюбу недійсним, зміна, розірвання шлюбного договору, встановлення батьківства, встановлення місця проживання дитини, усунення перешкод у спілкування з дитиною, повернення батькам дитини, утримуваного не на підставі закону або судового рішення, стягнення аліментів, зменшення розміру або звільнення від аліментів.

В той же час, адвокат може приймати учать не лише у сімейних справах, що виникли у зв’язку з негативним життєвим досвідом. Ми допоможемо Вам у справах про усиновлення, встановлення факту родинних відносин, встановлення факту народження дитини та її реєстрації, реєстрацію шлюбу з іноземцем за українським законодавством та визнання його за кордоном.