Незалежно від того чи подбав спадкодавець про складання заповіту або спадкування відбувається по закону, гармонійний або конфліктний характер відносин між потенційними спадкоємцями, обсягу спадкового майна, спадкування є юридично складною процедурою, що потребує кваліфікованого правового супроводження.

Наші адвокати нададуть Вам роз’яснення щодо порядку спадкування за законом і заповітом та захистять Ваші інтереси у спорах про визнання заповіту недійним, порядку поділу спадкового майна, відновлення пропущеного строку та встановлення додаткового строку для прийняття спадщини, усунення від права на спадкування, встановлення факту прийняття спадщини, встановлення факту спорідненості з метою спадкування, визнання права власності на спадкове майно, права на спадкування разом із спадкоємцями тієї черги, яка має право на спадкування, визнання права власності на майно в порядку спадкування за відсутності правовстановлюючих документів.

Крім того, адвокати об'єднання “A.G. Partners” нададуть Вам широкий спектр юридичних послуг з питань спадкування, зокрема здійснюють представництво інтересів клієнта з питань оформлення спадщини у нотаріусів та органах державної влади.