У сучасному світі з кожним роком кількість автовласників зростає у геометричній прогресії. Як наслідок, на шляхах міст виникає все більше ситуацій, коли кваліфікована допомога адвоката необхідна для забезпечення своїх законних прав. У автовласників в основному виникають два види проблем: перша – ДТП, друга – притягнення до адміністративної відповідальності за статтею 130 КУпАП(керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння або відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп’яніння).

Адвокати об'єднання “A.G. Partners” допоможуть вирішити суперечки, проблеми, що виникають в результаті ДТП, та можуть мати адміністративний, цивільний, кримінальних характер. Адвокати об'єднання “A.G. Partners” вивчать всі обставини, які мали місце під час ДТП, здійснять відповідні розрахунки, встановлять і зафіксують важливі факти, оцінять їх з юридичної точки зору і вироблять адекватну обставинам правову позицію по справі.

У новій редакції статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення значно посилено відповідальність за керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння. Санкція статті безальтернативно передбачає штраф у розмірі 10200 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік. Українські суди розглядають дану категорію справ по шаблону – автоматично притягують осіб до відповідальності без врахування дійсно важливих обставин. Наші адвокати мають значний досвід у доказуванні обставин у суді, що виключають адміністративну відповідальність. Такими обставинами можуть бути: неправильне складання протоколу, процесуальні порушення зі сторони працівників патрульної поліції(наприклад при фіксації відмови від проходження огляду) відсутність факту руху авто, керування авто іншим водієм.

         Пошкодження авто у ДТП та відмова винуватого компенсувати Вам збитки або позбавлення права керування транспортним засобом є сильним стресом для автовласника. Звернення до професійних адвокатів збереже Ваш здоров’я у неприємних важких ситуаціях,а також забезпечить від значних матеріальних та моральних втрат.