Королевою права серед всіх галузей права є саме цивільне. Сто відсотків людей у свідомому житті вперше мають справу саме з цивільним правом. Так, дитина, яка купує хліб та молоко у найближчому магазині, вже є суб’єктом малозначного договору купівлі-продажу. З часом, у дорослому житті, ми починаємо вирішувати більш серйозні цивільно-правові питання. Однак, не всі учасники цих відносин поводять себе у відповідності до закону, виконують взяті зобов’язання, здійснюють свої права добросовісно. Внаслідок недосконалості права, закону та людства у цілому виникають спори, зокрема цивільно-правові.

Об’єктів суперечок може бути незліченна кількість: спори щодо майна, відшкодування шкоди, виконання зобов’язань як за договором, так і позадоговірні, житлові спори щодо майнових та немайнових прав на житло як специфічного об’єкту цивільного права, сімейні спори та конфлікти при спадкуванні, захист прав споживачів.

Адвокатське об'єднання “A.G. Partners” має великий досвід у представництві та захисті інтересів клієнта у спорах про визнання права власності, стягнення простроченої заборгованості за договором, відшкодування шкоди та стягнення збитків спричинене неналежним виконанням договору, відшкодування позадоговірної шкоди, визнання договорів купівлі-продажу, дарування недійсними, розірвання шлюбу, поділ майна подружжя, стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав.

Вказаний перелік не є вичерпним навіть з огляду на те, що кожного дня у світі виникають нові об’єкти цивільно-правового регулювання. Саме тому наші адвокати йдуть у ногу із часом, орієнтуються у національному та міжнародному законодавстві, судовій практиці та готові захистити Ваші права та інтереси у вирішенні цивільно-правових питань у всіх їх проявах.