Статтею 45 Кримінального процесуального кодексу України визначено, що лише адвокат, відомості про якого внесені до Єдиного реєстру адвокатів України, може бути захисником у кримінальному процесі. Законодавець запровадив таке обмеження на представництво за суб’єктним складом з метою забезпечення хоча б мінімальних гарантій якості захисту осіб, що беруть участь у кримінальному провадженні у різних процесуальних статусах.

Професійних захист на досудовому розслідуванні та у суді є надзвичайно важливим. За результатами розгляду кримінального провадження часто вирішується доля людини. Адвокати об'єднання “A.G. Partners” усвідомлюють весь об’єм відповідальності за результат, за фактичну долю клієнта, тому компанія має у своєму складі не просто професійних адвокатів, а й адвокатів, що вже багато років спеціалізуються саме на захисті у кримінальному процесі.

Знання законодавства не є запорукою успішного захисту. Так, будь-хто може прочитати кодекси, закони, знати свої права та правовий спосіб їх реалізації. Однак, виключно професійний адвокат володіє значним обсягом знань, досвідом, прийомами для досягнення результату та необхідною психологічною стійкістю для протистояння державній системі обвинувачення.

Захист в кримінальному процесі – це цілий комплекс засобів та прийомів, що застосовуються для побудови позиції захисту. Саме правильне застосування цього комплексу, професійний підхід забезпечують позитивне рішення суду.